„Pomóżmy Bohaterom” – świąteczna zbiórka publiczna na rzecz Kombatantów z NSZ, AK, WiN

Ruszyła kolejna edycja zbiórki publicznej na rzecz Kombatantów z Armii Krajowej, Narodowych Sił Zbrojnych, Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość oraz ich rodzin.

Zachęcamy do udziału w zbiórce na rzecz kombatantów, którzy znajdują się obecnie w trudnej sytuacji materialnej i zamieszkują tereny Lubelszczyzny.

To już kolejna edycja wieloletniej akcji charytatywnej, która polega na gromadzeniu produktów o długim terminie ważności oraz artykułów chemicznych. Lista produktów, które powinny znaleźć się w paczkach: kawa mielona lub ekspresowa, herbata, kakao, olej, makaron, cukier, mąka, ryż, kasza, owoce i warzywa w puszkach, ciastka, czekolada, chemia gospodarcza i NAJWAŻNIEJSZE: KARTKA ŚWIĄTECZNA Z ŻYCZENIAMI.

W dniu 21-22 grudnia br. nasi Wolontariusze będą zbierać dary w sieci sklepów Stokrotka w Lublinie przy ulicy:

Godebskiego 1
Droga Męczenników Majdanka 28
Żelazowej Woli 1
Lipowa 13
Jutrzenki 5
Pana Balcera 6A
Wojciechowska 23A
Langiewicza 16
Braci Wieniawskich 12

Miejsca zbiórki na terenie Lublina:
– Wydział Humanistyczny UMCS, sala 332 – Piotr : 533 627 532
– ul. Hipoteczna 4, 4 piętro, lokal Fundacja im. Kazimierza Wielkiego – Martyna: 730 363 355
– Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Świdniku, ul. Niepodległości 13.

Organizator:
– Fundacja im. Kazimierza Wielkiego
Studencki Klub Myśli Społeczno-Politycznej im. Zygmunta Balickiego na UMCS
– Związek Żołnierzy NARODOWE SIŁY ZBROJNE
– Okręg Wołyński Światowego Związku Żołnierzy AK

Partnerzy:
Młodzież Wszechpolska – Okręg Lubelski
– Sekcja Sportowo-Obronna Związku Żołnierzy NSZ
– ONR Brygada Lubelska
Waleczna Lubelszczyzna
Lubelskie Zrzeszenie MuayThai
– 1 Jastkowska Drużyna Harcerzy „Beluarda”