„Pomózmy Bohaterom” – Zbiórka publiczna na rzecz Kombatantów

Pomóżmy Bohaterom. Zbiórka publiczna dla kombatantów z Armii Krajowej, Narodowych Sił Zbrojnych, Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość oraz ich rodzin rozpoczyna się 22 listopada 2017 (środa) a zakończy się 20 GRUDNIA (środa).

Zachęcamy do udziału w zbiórce na rzecz kombatantów, którzy znajdują się obecnie w trudnej sytuacji materialnej i zamieszkują tereny Lubelszczyzny, Podkarpacia i Mazowsza.

To już kolejna edycja wieloletniej akcji charytatywnej, która polega na gromadzeniu produktów o długim terminie ważności oraz artykułów chemicznych. Lista produktów, które powinny znaleźć się w paczkach: kawa mielona lub ekspresowa, herbata, kakao, olej, makaron, cukier, mąka, ryż, kasza, owoce i warzywa w puszkach, ciastka, czekolada, chemia gospodarcza i NAJWAŻNIEJSZE: KARTKA ŚWIĄTECZNA Z ŻYCZENIAMI.

Miejsca zbiórki:
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, al. Racławickie 14:
– Gmach Główny („stary” gmach KUL) 316 – siedziba Klubu „Vade Mecum” (III piętro, poddasze wschodniego skrzydła gmachu).
– Collegium Norwidianum CN-109 (gmach „nowy” od al. Racławickich, I piętro) – siedziba Koła Naukowego Historyków Studentów KUL
– ul. Hipoteczna 4, 4 piętro, lokal Fundcaji im. Kazimierza Wielkiego (nad przychodnią)

Dary będą przyjmowane od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-18.00.
Istnieje możliwość doręczenia paczek w innych niż powyższe terminach po uprzednim uzgodnieniu mailowym.

Organizator:

– Patrycja Kuźniarz (Lublin), sekretarz Vade Mecum, tel.: 725400089
– Michał Adamczyk (Lublin), skarbnik Vade Mecum, tel.: 792788304
– Martyna Burek (Lublin), tel.: 730-363-355
– Izabela Strojek (Warszawa), sekretarz Okręgu Mazowsze Związku Żołnierzy NSZ, tel.: 737-490-417

Wydarzenie na Facebooku – Pomóżmy Bohaterom!